Hotele

duke nisur nga
20€
Hotel "PELOD"
LAGJA NR.1 KSAMIL SARANDE

,Hotel "PELOD" ju ofron dhoma me dhe pa kend gatimi, dhome plus guzhine te paisur me 4 shtreter dhe te gjitha paisjet e guzhines.

duke nisur nga
20€
Hotel "META"
LAGJA NR.3 KSAMIL SARANDE

Hotel "META" ofron dhoma pushimi per dy dhe tre persona, apartament 1+1, apartament 2+1, parking si dhe nje pamje te mrekullushme te detit Jone. ,Dhomat jane te paisura me krevat dopjo dhe nje teke,tualet ne dhome, garderob, dy komodina, frigorifer, televizor, klima, kend gatimi.

duke nisur nga
20€
Hotel Restorant "JONI"
LAGJA NR.3 KSAMIL SARANDE

Hotel Restorant "JONI" ndodhet ne qender te Ksamilit prane sheshit "Miqesia". ,Ofron dhoma te pajisura mire me krevat dopjo ose dy tek, kondicioner, minibar, banje. Ne katin e pare ndodhet nje restorantet ku mund te shijoni gatimi

duke nisur nga
25€
Hotel "Vila Park BUJARI"
LAGJA NR.3 KSAMIL SARANDE

,Hotel "Vila Park BUJARI" ju ofron dhoma dopio, familjare dhe suita.  Hoteli ndodhet shume prane detit dhe ju mundeson nje pamje te mbrekullueshme nga ambjentet e tije.

duke nisur nga
30€
Hotel "DRILONI"

LAGJA NR.3 KSAMIL SARANDEHotel "DRILONI" ofron dhoma te paisura me nje krevat dopjo dhe nje tek, televizor, klima, minibar, tualet ne dhome. Cmimi i dhomave eshte per dy persona, ne te perfshihet dhe mengjesi plus nje vakt tjeter sipas zgjedhjes. ,

Shtëpi

Dhoma pushimi

duke nisur nga
20€
RIVIERA
LAGJA NR3 KSAMIL SARANDE

,

duke nisur nga
25€
"MOLLANJI"
LAGJA NR. 3 KSAMIL SARANDE

,

duke nisur nga
20€
"RRAPOLLARI"
LAGJ NR.3 KSAMIL SARANDE

,Ju ofrojme dhoma me kend gatimi, dhome plus guzhine e pershtatshme per 4 deri 5 persona te paisura me kondicioner.

duke nisur nga
20€
"ILIO"
LAGJA NR. 1 kSAMIL SARANDE

,Dhoma pushimi me kend gatimi dhe pa kend gatimi. Apartament 1+1 me kend gatimi, televizor, frigorifer. Ne katin perdhe ndodhet nje internet kafe.

Ju sugjerojmë

Hotel "Bujari"